Інформація

про заклад Вербівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області

(назва закладу)
Рік заснування Заклад засновано у 1910 році.
Директор закладу освіти З 2016 року директором закладу освіти працює Нікуліна Алла Вікторівна, яка має вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Початкове навчання», спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист; педагогічний стаж 28 років.
Контингент учнів (вихованців) Всього учнів (вихованців) – 308, з них: дошкільний підрозділ – ___ вихованців, підготовчий ___, 1 - 4 класи - 136 учнів, 5-9 (10) класи - 139 учнів, 10- 11(12) класи - 23 учні. Випускників 9(10) класу - 15 учнів, 11(12) класу - 11 учнів.
Мова навчання Українська
Педагогічний колектив Працює 25 педагогів, з них: 25 осіб мають вищу освіту; ___ - базову вищу освіту; ____— середню спеціальну. За кваліфікаційною категорією: 14 вчителів «спеціаліст вищої категорії», 7– «спеціаліст першої категорії», 4 – «спеціаліст другої категорії», ___ – «спеціаліст».
Забезпечення харчуванням У закладі організовано харчування.Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (136учнів) забезпеченіучні початкових класів;діти пільгових категорій з 5-11 класів (1 дитина з інвалідністю, 2 дітей, позбавлених батьківського піклування, 1 дитина сирота та діти з малозабезпечених сімей за наявності довідки.Решта дітей харчується за рахунок батьківської плати.
Творчий потенціал Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми «Створення простору нових освітніх можливостей, необхідних для успішної реалізації особистості в суспільстві».
Гурткова робота У закладі освіти працює 5 бюджетних гуртків: від БЦДЮТ: «Образотворче мистецтво», «Основи науково-дослідницької діяльності», «Дитячий театр»; від БСЮН : «Юні орнітологи», «Основи біології» ; секція з футболу від ДЮСШ та 6 спортивних секції з баскетболу, організованих закладом. Гуртковою роботою охоплено 81 % учнів закладу.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів та вихованців закладу освіти: бібліотека, спортивний та актовий зали, на території закладу освіти розташований баскетбольний та гімнастичний майданчики, футбольне поле. Спеціалізоване обладнання у закладі: 2 комп'ютерні класи, ___-____ кабінети реабілітації з навчально-корекційним обладнанням.
Досягнення вихованців у 2017/2018 н. р. У 2017/2018 навчальному році учні закладу взяли участь у районних олімпіадах з базових предметів, де отримали дипломи:

І ступеня – Хоменко Іван, учень 9 класу (історія); ІІ ступеня – Умрихіна Аліна, учениця 11 класу (інформаційні технології), ІІІ ступеня – Мироненко Аліна, учениця 9 класу (українська мова та література);

учні 5 класу Микулено Юлія та Олєйніков Роман, учениця 6-Б класу Краснокутська Юлія взяли участь у XLIII обласній геолого-географічній олімпіаді, яка відбулася на базі Харківської обласної станції юних туристів, та були нагороджені грамотою за перемогу в І заочному турі;

6 учнів школи стали учасниками І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Учениця 11 класу Андрусенко Людмила відзначена дипломом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за участь в обласній учнівській науково-практичній конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук (секція: історичне краєзнавство).

Учениця 11 класу Харковенко Римма за підтримки вчителя української мови та літератури Проценко Н.І. стала учасницею районного фестивалю ораторського мистецтва за темою "Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь все життя: із безтурботного дитинства в майбуття" (І. Федчишин).

Переможцями І Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з інформатики, яка проходила з 8 по 30 квітня 2018 стали:

Волкодав Валерія (4 кл), Воловик Максим (7 кл), Татарина Аліна (7 кл), Колоколов Михайло (8 кл), Наретя Дмитро (9 кл) (дипломи І ступеня;Графова Анастасія (4 кл), Кійко Марія (4 кл), Кикоть Даніїл (7 кл), Дончик Микита (7 кл), Графов Ярослав (9 кл),Мироненко Аліна (9 кл) (диплом ІІ ступеня); Олєйніков Роман (5 кл), Глоба Максим (6 кл), Зайченко Євген (6 кл), Бекіш Аліна (8 кл), Клименко Олександра (8 кл).

Учні Яковлева Альона, Єщенко Анастасія (4-Б клас), Васютіна Жанна (5 клас) взяли участь у Всеукраїнському творчому конкурсі «Малюнок, вірш, лист до мами», присвяченому Міжнародному Дню матері, організаторами якого є Українсько-турецький центр «Сяйво» за підтримки Міністерства освіти і науки України. Васютіна Жанна перемогла в номінації «Україна в символах» в категорії «малюнок» та була запрошена на Міжнародну конференцію «Жінки за мир в усьому світі» до м. Києва, де отримала нагороди: грамоту, книгу «Слово мама. Велике найкраще слово» та теку з брошурами «Федерація жінок за мир у всьму світі».

Учні школи взяли участь у таких конкурсах: - VІІІ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» – 30 учасників (29 перемог) (координатор Васютіна І.В.); - Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер-2017 – 18 учасників (9 учнів виконали завдання на відмінно, 6 – добре) (координатор Куцевич Ю.В.); - Конкурс з українознавства «Патріот» - 10 учасників (координатор Капустянська О.І.). Учень 11-го класу Васютін Роман виборов ІІ місце в чемпіонаті України з боксу; Бобрик Іван, учень 9-го класу виборов ІІ місце в чемпіонаті України з пауерліфтингу.


Кiлькiсть переглядiв: 203