Батьківські збори з питань адаптації учнів 5 - их класів до навчання в основній школі

12 жовтня 2018 року відбулися батьківські збори з питань адаптації учнів 5-их класів до навчання в основній школі. В ході заходу батьки були ознайомлені з соціально-психологічними умовами розвитку молодших підлітків та труднощами, з якими зустрічаються учні 5-их класів в основній школі. Поспілкуватись з батьками прйшли вчителі-предметники, які зупинились на особливостях вивчення предметів, критеріях оцінювання. Заступник директора з навчально-виховної роботи говорила про важливість підтримки сім'ї у адаптації п'ятикласника до нових умов навчання, надала рекомендації батькам щодо виховання дітей та подолання проявів дезадаптації у п'ятикласників.

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Щороку у вересні тисячі дівчаток і хлопчиків шестирічного віку розпочинають свій шлях до школи. Шкільне дитинство від самого початку вимагає від дитини іншої позиції — вона стає школярем, учнем. Це - її перша соціальна роль. Початок навчання дитини у 1-му класі – це дуже відповідальний і досить складний період у житті дитини. Безумовно, легше пристосуватись до тих змін у житті, які пов'язані з початком навчання у школі, і успішніше себе реалізувати зможе та дитина, яка готова до шкільного навчання.

Так, 18 квітня в школі були проведені організаційно-адаптивні батьківські збори для батьків майбутніх першокласників. У ході зборів були розглянуті питання щодо адаптації першокласників до школи та особливості організації навчально-виховної діяльності учнів першого класу.

Перед батьками виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Лисенко О.О, яка презентувала історію навчального закладу, здобутки педколективу та досягнення вихованців, ознайомилабатьків з особливостями Нової Української Школи (метою, структурою, її базовими принципами та особливостями організації навчально-виховного процесу для першокласників), з нормативно-правовими документами, які регламентують її впровадження(Законом України «Про освіту» від 5 вересня 2017 року № 2145-VIII, Державним стандартом початкової загальної середньої освіти, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 р. №67, Типовими освітніми програмами), наддала інформацію про зарахування дітей до перших класів.

Вчителі початкової школи Васютіна І.В. та Устиченко Н.М. розповіли про умови навчання учнів початкової школи та першокласників, надали рекомендації щодо підготовки дітей до школи та спонукали батьків до співпраці з метою досягнення якісного навчального поступу їхніх дітей.

Завершив батьківські збори виступ шкільного психолога Уклеїної С.В., яка розповіла про особливості розвитку дітей 6-річного віку, про способи визначення готовності дитини до навчання у школі.

Участь у регіональних моніторингових дослідженнях якості освіти

З січня 2018 року триває участь школи у І етапі регіональних моніторингових досліджень якості освіти та ефективності реалізації державної політики у сфері реформування середньої освіти:

- відбулося анкетування вчителів 1-их класів;

- анкетування вчителів та учнів 11-х класів;

- тестування учнів 4-х класів ( читання, математика);

- тестування учнів 11-х класів з української мови та історії України;

- учні 8 класу пройшли психологічний тест та готуються до складання інтегрованого тесту за зразками завдань РІSA.

Кiлькiсть переглядiв: 278