Учні 11 класу Капустянський Михайло і Хоменко Іван (керівник Капустянська О.І., вчитель історії, спеціаліст вищої категорії) стали учасниками обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" та нагороджені грамотою Харківської обласної станції юних туристів. На конкурс було представлено роботу на тему "Слобожанський побут козацької старшини".

Яковлева Альона, учениця 6-Б класу, стала переможницею обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина- Україна",її нагороджено грамотою комунального закладу "Харківська обласна станція юних туристів" Харківської обласної ради. На конкурс було представлено роботу "Екологічні проблеми села Вербівка" (керівник: Пурик Т.І., вчитель географії, спеціаліст вищої категорії)

Вітаємо ученицю 8-Б класу Краснокутську Юлію , яка посіла ІІІ місце у ІІ етапі (районному) Всеукраїнськ олімпіади з інформаційних технологій!

Вітаємо ученицю 8-Б класу Краснокутську Юлію, яка посіла ІІ місце у ІІ етапі (районному) Всеукраїнської олімпіади з біології!

Вітаємо ученицю 8-А класу Бородіну Кіру, яка посіла ІІІ місце у ІІ етапі (районному) Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!

Вітаємо ученицю 3-Б класу Бородіну Софію, яка посіла ІІІ місце у ІІ етапі(районному) ХХ міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів


Бородіна Кіра- 8-А клас ( фізика, географія)

Краснокутська Юлія -8-Б клас (біологія, інформаційні технології)

Хоменко Іван -11 клас ( історія)

Олійников Роман - 7 клас (фізика)

Шелест Дар'я - 7 клас (хімія)

Гурова Вікторія - 9 клас (екологія)

Харлац Дмитро - 7 клас (математика)

Яковлева Альона - 6 клас (математика)

Кійко Марія - 6 клас (математика)

Клименко Олександра - 10 клас (правознавство)

Дончик Микита - 9 клас (правознавство)

Глоба Максим - 8 клас (математика)

Капустянський Михайло - 11 клас (географія)
Кiлькiсть переглядiв: 377