День закриття табору

У цей день під гаслом «Прощаємось але не забуваємо» вихованці табору взяли участь у розважальній програмі «Пошук талантів», продемонстрували свої здібності у конкурсі «Краща зачіска» та «Показ мод», взяли участь у святковому концерті «Табір, до побачення!», а учасники англомовного загону - пісні англійською мовою. Родзинкою свята стала весела дискотека і наостанок відбулася урочиста лінійка по закриттю ону - пісні англійською мовою. Родзинкою свята стала весела дискотека і наостанок відбулася урочиста лінійка по закриттю табору.

/Files/images/2018_2019_nr/Новый рисунок (2).png

19 червня День індіанських племен

Цього дня під гаслом «Усі культури нам близькі» діти взяли участь у конкурсі «Краще індіанське плем’я» діти виготовляли свої костюми та стали учасниками найулюбленішого заходу «Знайди солодкий скарб»


Галерея "Скарб"

18 червня День інтелектуалів

У цей день під гаслом «Міркую, а отже, існую» вихованці табору взяли участь у конкурсі «У лабіринті загадок та ребусів» також діти змагалися у спортивно – інтелектуальному математичному марафоні» в процесі якого діти отримували фрагменти малюнків, які вони повинні використати для створення свої стіннівки «Моя країна – Україна» присвячену до дня Конституції України.


Галерея "День інтелектуалів"

14 червня День «Моя країна героями славна"

У цей день під гаслом «Без минулого немає майбутнього» вихованці табору взяли участь у конкурсі «Мій малюнок воїну АТО», та підготували проектну роботу «Вони сьогодні захищають Україну» (англійською мовою).

/Files/images/2018_2019_nr/Новый рисунок (1).png

13 червня у таборі День квітів. Відбулася виставка квітів "Наш квітник найкращий" та працювала художня майстерня "Ось яка у мене квітка".


Галерея "День квітів"

12 червня у таборі День мистецва і творчості. Діти були активними учасниками конкурсу "Євробачення по-нашому". Вони танцювали, співали сучасні та народні пісні.


Галерея "День мистецтв"

11 червня Дуеь української вишивки. Між загонами відбувся конкурс української пісні, віршів про Україну. Діти І загону виконали український танок. У ІІ загоні працювала художня майстерня "Українська народна іграшка"


Галерея "День української вишивки"

10 червня в таборі "Веселка" пройшов День еклогії під гаслом "Збережемо природу - наше майбутнє". Діти знайомились з навколишнім світом і грали на свіжому повітрі.


Галерея "День екології"

7 червня в таборі "Веселка" під гаслом "Граціозність і краса є вкожному". Кожен загін представив свою витівку з бантиками та капелюхами.

Галерея "День бантиків"

День "Діти - наше майбутнє"( 06 червня). Діти із задоволенням взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті "Країна дитинства", із захопленням переглянули улюблені мультфільми. Змагалися в різноманітних спортивних естафетах та грали в ігри на свіжому повітрі.


Галерея "Діти-наше майбутнє"

Сьогодні (05 червня) у нашому таборі під гаслом "В здоровому тілі здоровий дух!" відбулися "Веселі старти". Діти змагалися в різних естафетах та конкурсах.


Галерея "веселі старти"

День відкриття табору пройшов під гаслом "Моє доручення, моя відповідальність". Діти із задоволенням взяли участь у калейдоскопі розваг "У країні барвистої музики", виставці загонових емблем, здійснили "подорож" у країну Ввічливості та грали в різноманітні ігри на свіжому повітрі


Розпочав свою роботу табір відпочинку з денним перебуванням (мовний) "Веселка" на базі Вербівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Діти створили емблеми, оформили класні куточки, вивчили девіз і пісню. Були зайняті іграми та забавами.


Кiлькiсть переглядiв: 149