10 вересня 2018 року вчитель хімії Одерій В.Г. взяла участь в інтернет-семінарі на сайті КВНЗ "ХАНО" з теми "Робота з обдарованими дітьми: підготовка до ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії!

6 вересня 2018 року вчитель фізики Нечитайло Ю.І. став учасником вебінару в оn-line режимі на сайті КВНЗ "ХАНО" на тему "Ключові зміни та пріоритетні напрями в організації освітнього процесу з фізики та астрономії в ЗЗСО у 2018/2019 н.р."

11-12 травня 2018 року вчитель історії Капустянська О.І. взяла участь у навчально-практичному семінарі "Ефективні методики розвитку громадянської компетентності та політичної обізнаності дітей і молоді М18" в рамках міжнародного проекту з громадянського виховання і політичної просвіти " За розвиток громадянської активності дітей та молоді в Східній Європі"

/Files/images/IMG-3dd40cc18baf344f561f25ad166c299e-V[1].jpg

20 квітня 2018 року вчитель англійської мови Маайборода О.М. стала учасницею X Міжнародної науково-методичної конференції "Методичні та психолого-педагогічні проблеми викладання іноземних мов на сучасному етапі: шляхи інтеграції школи та ВНЗ", яка відбулася на факультеті іноземних мов Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

/Files/images/IMG_20180420_133358.jpg

16 березня 2018 року вчитель англійської мови Скоропис Н.Л. стала учасницею семінару для вчителів англійської мови щодо професійного вдосконалення вчителя та ефективної підготовки учнів до ЗНО з англійської мови. Семінар проводив тренер Мартін Кларк, представник видавництва "Оксфорд Юніверсіті Прес".

/Files/images/img1521219238149 (1).jpg

8 лютого 2018 року заступник директора з навчально-виховної роботи Лисенко О.О., вчителі української мови та літератури: Проценко Н.І., Стьопіна Н.І. взяли участь у вебінарі для вчителів української мови та літератури на тему "Система підготовки до ЗНО з української мови", який провела Румянцева-Лахтіна О.О., методист Центру методичної та аналітичної роботи КВНЗ "ХАНО"

9 січня відбулася педагогічна рада, під час якої педагогічні працівники продовжили вивчення Закону України "Про освіту". Також були розглянуті питання організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році, стану виробничого та побутового травматизму, організації цивільного захисту у школі. Проведено аналіз підсумків навчальних досягнень учнів у І семестрі 2017/2018 навчального року, участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із навчальних предметів та І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

/Files/images/2017-2018/DSC_0297.JPG

/Files/images/2017-2018/DSC_0296.JPG

Директор школи Нікуліна А.В., заступник директора з НВР Лисенко О.О., вчителі початкових класів (Устиченко Н.М., Ковальська О.О., Раєвська О.О., Мельник О.М., Васютіна І.В.), вчитель інформатики Куцевич Ю.В., вчитель української мови та літератури Стьопіна Н.І. зареєструвалися та 12, 13, 14 грудня брали участь у онлайн-семінарах ІІ Міжнародного інтернет-марафону за концепцією Нової української школи «Досвід успішних реформ естонської й фінської освіти для України. Європейський контекст».

18 жовтня 2017 року в школі відбулася педагогічна рада за участю методиста відділу освіти Єршової О.М. з питань пдготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Були розглянуті результати проходження учнями ЗНО 2017 року. До обговорення недоліків та способів їх усунення долучилися вчителі української мови(Стьопіна Н.І.), математики (Нечитайло Ю.І.), історії України (Капустянська О.І.). Методист відділу освіти Єршова О.І. надала рекомендації щодо організації роботи з підготовки учнів до складання завдань ЗНО та наголосила на необхідності підвищення професійної компетентності та удосконалення майстерності педагогів, бо саме діяльність творчо працюючого вчителя є запорукою підвищення якості знань учнів.

21 вересня 2017 року вчитель географії Пурик Т.І. стала учасницею обласного семінару вчителів географії, керівників геологічних та географічних гуртків, організованого комунальним закладом "Харківська обласна станція юних туристів", на тему "Ознайомлення з геолого-географічними умовами Нововодолазького району Харківської області, відвідування Новоселівського родовища скляних піскіКiлькiсть переглядiв: 256